Arama
Filtrele
Kapat

Asolo Drifter Gore Tex Erkek Trekking Botu

Ürün Stokta Yok

Asolo Drifter Gore Tex Erkek Trekking Botu

Asolo Drifter Goretex suya dayanıklı süed malzemesi ve Goretex membranı sayesinde su geçirmez ve nefes alabilir. Ayağınız kuru kalırken ayakkabınızın tüm katmanları nemden korunur. Bilek kısmında bulunan pedli doku sayesinde bileğiniz rahat ettirir ve korur. Karda, yağmurda, çamurda, kayalık, bozuk parkurlarda, çarşakta ve tüm diğer zorlu koşullarda kullanabilirsiniz. Günlük kullanıma son derece uygundur.


Kampçılık, trekking ve zorlu koşullar için uygundur ve dört mevsim kullanılabilir.

Gore Tex astar ile ayaklarınızın kuru ve konforlu kalır.

Vibram Radian taban ise tüm arazi şekilleri için ideal tutunma ve dengeyi sağlar iken Asoflex orta taban EVA desteği ile engebeli arazide ayağınızın rahat ve stabil bir şekilde kalmasını sağlar.

Ön kısmında bulunan çarşak bandı ile ayağınız önden gelecek darbelere karşı korunur.

Ürün Teknik Özellikleri

  • Üst Deri :Suya dayanıklı 16-1,8 mm süet - yüksek dayanımlı nylon
  • Astar :Gore-Tex Performance Comfort Footwear.
  • Anotomik Tabanlık :Lite 2.
  • Taban:Asolo/Vibram Radiant (rubber-eva)
  • Ağırlık:610 gr (42 1/2 numarada)

Kulanılan Teknojiler

GORE-TEX® Performans Ayakkabıları (Gore-Tex Performance Comfort Footwear)

GORE-TEX® Performans ayakkabıları en uygun ısı muhafazasını sağlayarak, yapılan tüm dış mekan aktivitelerinde ve her türlü koşulda, sizi kuru ve rahat tutar.

Önemli Avantajları:


Orta derecede ısı muhafazası isteyen kişilerin ihtiyacı olan, su geçirmezlik ve nefes alabilirlik.

Faydaları:

Nefes alabilirliğin ve su geçirmez korumanın en uygun birleşimi.
Değişken hava koşullarında yapılan aktivitelerde bile kuru ve rahat hissetmenizi sağlar.

Günlük giyimden zorlu yürüyüşlere kadar, ılıman hava koşullarında yapılan bütün dış mekan aktiviteleri için tasarlanmıştır.
Bütün bileşenler (deriler, kumaşlar, bağcıklar, köpükler ve iplikler) ve bütün ayakkabı yapısı kendi içinde kusursuz olarak koordinedir ve düzenli kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır. Vibram Taban

Vibram tabanların başlıca özellikleri hafif, esnek, sağlam olmaları ve yüksek sürtünme katsayılarıdır. Vibram tabanların desenleri özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede yol tutuş artırılmış, desenlerin arasına kar ve çamur çamur dolması engellenmiştir.

Dağcılık ve doğa sporlarına yönelik tabanların yanısıra; Vibram tarafından askeri, endüstriyel, sportif ve moda kullanımına yönelik tabanlar da üretilmektedir.

Vibram dağcılık sporuna yönelik 4 farklı sertlikte taban üretmektedir. 4/1 günlük ve trekking kullanımına yönelik taban 4/2 trekking ve hafif dağ yürüyüşlerine yönelik taban 4/3 orta zorlukta dağcılık aktivitelerine izin veren taban 4/4 her türlü dağ koşulunda kullanılmaya müsait taban
 
Radiant Teknolojisi

Özellikle yürüyüş severler için üretilmiş yeni bir ürün grubu. Radyant projesi materyal, imalat süreci, tasarım ve renk kombinasyonu ile geliyor; tutkunun ve teknolojinin karışımı.

Radiant Taban

Asolo® tarafından Vibram® ortaklığı ile geliştirilen yeni bir proje.

Dış taban gelişim ismi, hareketli güçleri temsil eden temel üzerinde radyal etkisi ile üstün performans ve kavrama sunan dış tabanın tüm teknik özelliklerini ifade eder. Ön ayak tasarımı artan koruma, destek ve içe bükülme kontrolü sunarken agresif topuk pençeleri ve Aso-fren sistemi, dik inişlerde kavramanın daha iyi olmasını sağlar. Kalıp şeklindeki EVA orta taban ayak kontrolünü geliştirir ve yüksek seviyede konfor sağlar.

Ürün özellikleri
Ayakkabı Özellikleri Su Geçirmez

 
Yorumunuzu yazın
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız. Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
  • Kötü
  • Mükemmel