Arama
Filtrele
Kapat

Hakkımızda

Termal-Iclik.com | Termal İçlik Online Satış Mağazası, Gülbahar Mh. Avnidilligil Sk. Ayja Apt. N.4 D.4 34394 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde ikamet eden, Red Bilişim İnternet Yazılım ve Dan. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti tarafından işletilmektedir.

Termal-Iclik.com, Puhu, Lafuma, Falke, Sub Zero gibi yüksek kaliteli termal giyim ürünleri üreten markaların, orijinal ürünlerinin online satışını yapar.

Termal giyim ürünleri, son teknoloji ile kış sporlarına özel üretilmiş, fakat günlük şehir hayatı içerisinde de konforlu olarak kullanılan, yüksek performanslı iç giyim ürünleridir.

Gümüş içeriği sayesinde %100 antibakteriyeldir, ter kokusunu önler. Yüksek ısı yalıtımı temel özelliğidir ve sadece soğuk koşullarda değil sıcak havalarda da kullanılabilir!

Çok hızlı kuruma ve nefes alma özelliğine sahip yüksek teknoloji kumaştan dikişsiz (seamless) olarak üretilmiştir. Dolayısıyla vücudu rahatsız edecek dikişler ortadan kaldırılmıştır.

Son derece hafif ve esnektir, bu maksimum konforu garanti eder. Kan dolaşım sistemine ve iç organların farklı ısı seviyelerine sahip olmasına dayalı olarak Climatezone teknolojisi ile üretilmiştir yani farklı bölgelerde farklı dokuma teknikleri uygulanmıştır, bu sayede tüm vücutta aynı ısı ve terleme oranını sağlar.

 

Puhu Termal İçlikLafuma Termal İçlikFalke Termal İçlik

Termal-Iclik.com vasıtasıyla, %100 orijinal Puhu, Lafuma, Falke termal giyim ürünlerini, kolay, hızlı ve güvenilir şekilde temin edebilirsiniz.